SMCG36A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCG36A-E3/57TGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMCG36A-E3/57TGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMCG36A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCG36A-E3/57T
Beskrivelse
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
58,1V Klemme 25,8A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCG)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
25,8A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Kapsling
DO-215AB, SMC måkevinge
Spenning - reversspenning (Typ)
36V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
40V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
58,1V