SMC5K30A-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMC5K30A-M3/IGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMC5K30A-M3/IGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMC5K30A-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMC5K30A-M3/I
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 103A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
103A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V