SMC5K30A-M3/I | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMC5K30A-M3/I |
Beskrivelse | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 48,4V Klemme 103A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 103A |
Produsent | Effekt - toppuls 5000W (5kW) |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Enveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - reversspenning (Typ) 30V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 33,3V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 48,4V |