SMC5K28A-M3/H
DigiKeys produktnummer
SMC5K28A-M3/HGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMC5K28A-M3/HGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMC5K28A-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMC5K28A-M3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 110A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
110A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V