SMBJ28D-M3/I
DigiKeys produktnummer
SMBJ28D-M3/IGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ28D-M3/IGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ28D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ28D-M3/I
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 44.7VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
44,7V Klemme 13,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
13,4A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,6V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
44,7V