SMBJ22A-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ22A-E3/52GITR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ22A-E3/52GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ22A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ22A-E3/52
Beskrivelse
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
35,5V Klemme 16,9A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ22A-E3/52 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
16,9A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - reversspenning (Typ)
22V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
24,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
35,5V