SMBJ14A-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ14A-E3/52GITR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ14A-E3/52GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ14A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ14A-E3/52
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
23,2V Klemme 25,9A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ14A-E3/52 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
25,9A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
14V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
15,6V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
23,2V