SMB10J13A-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMB10J13A-E3/52-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMB10J13A-E3/52
Beskrivelse
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
21,5V Klemme 46,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
46,5A
Produsent
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - reversspenning (Typ)
13V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
14,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
21,5V