Bilde for SMAJ20CA-E3/61 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMAJ20CA-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ20CA-E3/61GITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ20CA-E3/61GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ20CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ20CA-E3/61
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32,4V Klemme 12,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
12,3A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
20V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
22,2V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
32,4V