Bilde for SMAJ14A-E3/61 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMAJ14A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ14A-E3/61GITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ14A-E3/61GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ14A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ14A-E3/61
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
23,2V Klemme 17,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
17,2A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
14V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
15,6V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
23,2V