SMAJ14A-E3/61 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMAJ14A-E3/61 |
Beskrivelse | TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 23,2V Klemme 17,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 17,2A |
Produsent | Effekt - toppuls 400W |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Enveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AC, SMA |
Spenning - reversspenning (Typ) 14V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 15,6V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 23,2V |