Bilde for SMA5J18A-E3/5A er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMA5J18A-E3/5A
DigiKeys produktnummer
112-SMA5J18A-E3/5ATR-ND - Tape og spole (TR)
112-SMA5J18A-E3/5ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-SMA5J18A-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA5J18A-E3/5A
Beskrivelse
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Detaljert beskrivelse
29,2V Klemme 17,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
17,1A
Produsent
Effekt - toppuls
500W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
18V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
20V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
29,2V