Bilde for SMA5J16A-E3/61 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMA5J16A-E3/61
DigiKeys produktnummer
112-SMA5J16A-E3/61TR-ND - Tape og spole (TR)
112-SMA5J16A-E3/61CT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-SMA5J16A-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA5J16A-E3/61
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26V Klemme 19,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
19,2A
Produsent
Effekt - toppuls
500W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - reversspenning (Typ)
16V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
17,8V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
26V