SM15T36CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SM15T36CA-E3/57TGITR-ND - Tape og spole (TR)
SM15T36CA-E3/57TGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SM15T36CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM15T36CA-E3/57T
Beskrivelse
TVS DIODE 30.8VWM DO214AB
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
49,9V Klemme 30A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
30A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Toveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
30,8V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
34,2V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
49,9V