SM15T200A-E3/57T | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SM15T200A-E3/57T |
Beskrivelse | TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 274V Klemme 5,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 5,5A |
Produsent | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Enveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - reversspenning (Typ) 171V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 190V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 274V |