MMSZ5248C-G3-18 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 19 862
Datablad
Parametrisk ekvivalent
På lager: 5 540
Datablad
Oppgradering
onsemi
Oppgradering
onsemi
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 828
Dioder – Zener 18 V 500 mW ±2% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOD 123
MMSZ5248C-G3-18
DigiKeys produktnummer
MMSZ5248C-G3-18-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
MMSZ5248C-G3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
21 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 14 V
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toleranse
±2%
Effekt - maks
500 mW