MMSZ5248B-E3-18 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MMSZ5248B-E3-18 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 18V 500MW SOD123 |
Produsentens standard leveringstid | 28 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 18 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Impedans (maks) (Zzt) 21 Ohms |
Produsent | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 100 nA @ 14 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±5% | Leverandørens enhetsforpakning SOD-123 |
Effekt - maks 500 mW | Baseproduktnummer |