MMSZ5248B-E3-18
DigiKeys produktnummer
MMSZ5248B-E3-18GITR-ND - Tape og spole (TR)
MMSZ5248B-E3-18GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
MMSZ5248B-E3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
21 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 14 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Effekt - maks
500 mW