MMSZ4705-HE3-18 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
onsemi
På lager: 32 440
Datablad
Oppgradering
onsemi
Oppgradering
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
Dioder – Zener 18 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOD 123
MMSZ4705-HE3-18
DigiKeys produktnummer
MMSZ4705-HE3-18-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
MMSZ4705-HE3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Produsent
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Utdatert
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 13.6 V