BZX884B4V7L-HG3-08 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 4.7 V 300 mW ±2% Overflatemontering DFN1006-2A
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B4V7L-HG3-08
DigiKeys produktnummer
112-BZX884B4V7L-HG3-08TR-ND - Tape og spole (TR)
112-BZX884B4V7L-HG3-08CT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-BZX884B4V7L-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX884B4V7L-HG3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.7V 300MW DFN1006
Produsentens standard leveringstid
74 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 2 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Serie
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Toleranse
±2%
Kapsling
Effekt - maks
300 mW
Leverandørens enhetsforpakning
DFN1006-2A
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms