BZX84C24-E3-08
DigiKeys produktnummer
112-BZX84C24-E3-08TR-ND - Tape og spole (TR)
112-BZX84C24-E3-08CT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-BZX84C24-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84C24-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
41 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 24 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOT-23-3
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
70 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 16.8 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Toleranse
±5%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
300 mW