BZX55C3V3-TR
DigiKeys produktnummer
BZX55C3V3TR-ND - Tape og spole (TR)
BZX55C3V3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX55C3V3-TR
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO204AH
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 500 mW ±6% Gjennomgående hull DO-204AH (DO-35)
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 200 mA
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±6%
Leverandørens enhetsforpakning
DO-204AH (DO-35)
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
85 Ohms