BZT52C18-HE3_A-18 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
På lager: 0
Datablad
SMC Diode Solutions
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder – Zener 18 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOD 123
BZT52C18-HE3_A-18
DigiKeys produktnummer
112-BZT52C18-HE3_A-18TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C18-HE3_A-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 300MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 14 V
Serie
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
300 mW