BZT52C18-E3-08
DigiKeys produktnummer
BZT52C18-E3-08GITR-ND - Tape og spole (TR)
BZT52C18-E3-08GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZT52C18-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C18-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 410 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 14 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Toleranse
±5%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
410 mW