BZT52B7V5-G3-18
DigiKeys produktnummer
112-BZT52B7V5-G3-18TR-ND - Tape og spole (TR)
112-BZT52B7V5-G3-18CT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-BZT52B7V5-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52B7V5-G3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 7.5V 410MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 7.5 V 410 mW ±2% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
7 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 5 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Toleranse
±2%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
410 mW