BZT52B30-E3-08
DigiKeys produktnummer
112-BZT52B30-E3-08TR-ND - Tape og spole (TR)
112-BZT52B30-E3-08CT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-BZT52B30-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52B30-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 410MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 30 V 410 mW ±2% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 22.5 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±2%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
410 mW