BZG05C15TR3 er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
onsemi
På lager: 9 296
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
På lager: 0
Datablad
Bilde for BZG05C15TR3 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZG05C15TR3
DigiKeys produktnummer
BZG05C15TR3-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZG05C15TR3
Beskrivelse
DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 15 V 1.25 W Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.2 V @ 200 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Effekt - maks
1.25 W
Kapsling
Impedans (maks) (Zzt)
500 Ohms
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AC (SMA)
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 nA @ 11 V