BAS70-05-G3-08
DigiKeys produktnummer
BAS70-05-G3-08GITR-ND - Tape og spole (TR)
BAS70-05-G3-08GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BAS70-05-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70-05-G3-08
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Produsentens standard leveringstid
41 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 70 V 200mA Overflatemontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
EDA-/CAD-modeller
BAS70-05-G3-08 Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
5 ns
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 50 V
Driftstemperatur - kobling
125°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
200mA
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA