1.5SMC36CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC36CA-E3/57TGITR-ND - Tape og spole (TR)
1.5SMC36CA-E3/57TGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
1.5SMC36CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5SMC36CA-E3/57T
Beskrivelse
TVS DIODE 30.8VWM DO214AB
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
49,9V Klemme 30,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
30,1A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
30,8V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
34,2V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
49,9V