1.5KE39A-E3/54
DigiKeys produktnummer
1.5KE39A-E3/54GITR-ND - Tape og spole (TR)
1.5KE39A-E3/54GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE39A-E3/54
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC 1.5KE
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
53,9V Klemme 27,8A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull 1,5KE
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
27,8A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
37,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,9V