WSL1206R0200DEA
DigiKeys produktnummer
541-WSL1206R0200DEATR-ND - Tape og spole (TR)
541-WSL1206R0200DEACT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-WSL1206R0200DEADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
WSL1206R0200DEA
Beskrivelse
RES 0.02 OHM 0.5% 1/4W 1206
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 mOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig, pulsmotstand Metallelement
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig, pulsmotstand
Serie
Temperaturkoeffisient
±75ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 170°C
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,89mm)