RCWE0805R150FKEA
DigiKeys produktnummer
541-2729-2-ND - Tape og spole (TR)
541-2729-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-2729-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RCWE0805R150FKEA
Beskrivelse
RES 0.15 OHM 1% 1/4W 0805
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RCWE0805R150FKEA Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Klassifiseringer
AEC-Q200
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,051" B (2,00mm x 1,30mm)
Effekt (watt)
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)