RCP0603W50R0GEB
DigiKeys produktnummer
541-2655-2-ND - Tape og spole (TR)
541-2655-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-2655-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RCP0603W50R0GEB
Beskrivelse
RES SMD 50 OHM 2% 1.5W 0603
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Ohms ±2% 1,5W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Fuktighetsbestandig Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RCP0603W50R0GEB Modeller
Kategori
Funksjoner
Fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,023" (0,58mm)