IHLP6767GZER4R7M51
DigiKeys produktnummer
541-1366-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1366-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1366-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP6767GZER4R7M51
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 24A 5.23 MOHM
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 24 A 5,23mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP6767GZER4R7M51 Modeller
DC-motstand (DCR)
5,23mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
14MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,675" L x 0,675" B (17,15mm x 17,15mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Strøm - metning (Isat)
26A