IHLP6767GZER2R2M51
DigiKeys produktnummer
541-1364-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1364-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1364-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP6767GZER2R2M51
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 38.5A 2.41 MOHM
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 38.5 A 2,41mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP6767GZER2R2M51 Modeller
DC-motstand (DCR)
2,41mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
19,8MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,675" L x 0,675" B (17,15mm x 17,15mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Strøm - metning (Isat)
38A