IHLP6767GZER220M51 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | IHLP6767GZER220M51 |
Beskrivelse | FIXED IND 22UH 11.7A 22.27 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 11 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 22 µH Skjermet Formstøpt Induktor 11.7 A 22,27mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | IHLP6767GZER220M51 Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 22,27mOhm maks |
Serie | Frekvens - selvresonant 5,97MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,675" L x 0,675" B (17,15mm x 17,15mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,276" (7,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 11A |