IHLP6767GZER220M51
DigiKeys produktnummer
541-1369-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1369-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1369-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP6767GZER220M51
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 11.7A 22.27 MOHM
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet Formstøpt Induktor 11.7 A 22,27mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP6767GZER220M51 Modeller
DC-motstand (DCR)
22,27mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
5,97MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,675" L x 0,675" B (17,15mm x 17,15mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Strøm - metning (Isat)
11A