IHLP6767GZER1R0M51
DigiKeys produktnummer
541-1363-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1363-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1363-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP6767GZER1R0M51
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 53A 1.46 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 53 A 1,46mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP6767GZER1R0M51 Modeller
DC-motstand (DCR)
1,46mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
35,5MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,675" L x 0,675" B (17,15mm x 17,15mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Strøm - metning (Isat)
42A