IHLP6767GZER150M51
DigiKeys produktnummer
541-1368-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1368-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1368-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP6767GZER150M51
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 12.5A 16.96 MOHM
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12.5 A 16,96mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP6767GZER150M51 Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
16,96mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
8,55MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,675" L x 0,675" B (17,15mm x 17,15mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Strøm - metning (Isat)
13A