IHLP5050EZER1R0M01 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | IHLP5050EZER1R0M01 |
Beskrivelse | FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 23 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 29 A 2,5mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | IHLP5050EZER1R0M01 Modeller |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 50A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 2,5mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,520" L x 0,508" B (13,20mm x 12,90mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,197" (5,00mm) |