IHLP5050EZER1R0M01
DigiKeys produktnummer
541-1025-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1025-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1025-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP5050EZER1R0M01
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 29 A 2,5mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP5050EZER1R0M01 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
50A
DC-motstand (DCR)
2,5mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,520" L x 0,508" B (13,20mm x 12,90mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)