IHLP5050EZER100M01
DigiKeys produktnummer
541-1030-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1030-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1030-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP5050EZER100M01
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 9A 25.5 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µH Skjermet Formstøpt Induktor 9 A 25,5mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP5050EZER100M01 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
16A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
25,5mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,520" L x 0,508" B (13,20mm x 12,90mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)