IHLP4040DZER4R7M01 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | IHLP4040DZER4R7M01 |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 9.5A 16.5 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 9.5 A 16,5mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | IHLP4040DZER4R7M01 Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 16,5mOhm maks |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type Formstøpt | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Leverandørens enhetsforpakning 4040 |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,425" L x 0,400" B (10,80mm x 10,16mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,157" (4,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 17A |