IHLP3232DZER3R3M8A er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 7
Datablad
3.3 µH Skjermet Induktor 10.6 A 16,48mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IHLP3232DZER3R3M8A
DigiKeys produktnummer
541-IHLP3232DZER3R3M8ATR-ND - Tape og spole (TR)
541-IHLP3232DZER3R3M8ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-IHLP3232DZER3R3M8ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP3232DZER3R3M8A
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 10.6A 16.48 MOHM
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
16,48mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
23MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 180°C
Materiale - kjerne
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±20%
Kapsling
Ikke standard
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,340" L x 0,322" B (8,64mm x 8,18mm)
Strøm - metning (Isat)
11,8A
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)