IHLP2020CZEK2R2M11 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | IHLP2020CZEK2R2M11 |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 8.5A 25 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 8.5 A 25mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 25mOhm maks |
Serie | Frekvens - selvresonant 35MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 7,2A |