IHLP2020BZER4R7M11 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | IHLP2020BZER4R7M11 |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 3.2A 81.3 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 3.2 A 81,3mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | IHLP2020BZER4R7M11 Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 81,3mOhm maks |
Serie | Frekvens - selvresonant 27MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,079" (2,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 3A |