IHLP2020BZER2R2M01
DigiKeys produktnummer
541-1088-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1088-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1088-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP2020BZER2R2M01
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 4.2A 50.1 MOHM
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 4.2 A 50,1mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2020BZER2R2M01 Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
50,1mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
39MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)
Strøm - metning (Isat)
9,5A