IHLP1616ABER47NMA1
DigiKeys produktnummer
541-IHLP1616ABER47NMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
541-IHLP1616ABER47NMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-IHLP1616ABER47NMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP1616ABER47NMA1
Beskrivelse
FIXED IND 47NH 13A 3.75 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 nH Skjermet Induktor 13 A 3,75mOhm maks Ikke standard
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
3,75mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
565MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Materiale - kjerne
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±20%
Kapsling
Ikke standard
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Strøm - metning (Isat)
32A
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)