CRCW1206100KFKEA
DigiKeys produktnummer
541-100KFTR-ND - Tape og spole (TR)
541-100KFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-100KFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW1206100KFKEA
Beskrivelse
RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 1206
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW1206100KFKEA Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)