CRCW08051K20FKEAHP
DigiKeys produktnummer
541-1.20KTTR-ND - Tape og spole (TR)
541-1.20KTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1.20KTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW08051K20FKEAHP
Beskrivelse
RES SMD 1.2K OHM 1% 1/2W 0805
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.2 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
EDA-/CAD-modeller
CRCW08051K20FKEAHP Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)